Cam Balkon Çeşitleri / Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇESİ

Kış bahçesi insanların zevkle yaşayabilecekleri, stresten uzak, zihinlerini rahatlatabilecekleri mekânlar olarak evlere inşa edilmektedir.

kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Evlerinde kış bahçesi olan kişilere sorduğunuz zaman size ilk bahsedecekleri konu kış bahçesinin en güzel tarafının gri, kapalı bir havada, şeffaf bir çatı altında oturmanın psikolojik olarak kişiyi rahatlattığı ve iç mekâna göre kat kat daha aydınlık olduğu olacaktır. Kış günlerinde yaşanan bu olumsuzlukları ancak kış bahçelerimizin aydınlık ve rahatlatıcı ortamında yenebiliriz.

kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi mekânlarınızı değiştirerek sizlere fonksiyonel ve estetik yaşam alanları sunacaktır. Kış Bahçesi sistemleri ile bahçeniz güzel ve etkili biçimde daha yaşanılır bir hale gelir. Tüm teknik şartlar karşılanarak tasarlanmış bir kış bahçesi, havalandırma, ısıtma ve gölgelendirme koşulları iyi oluşturulduğu takdirde dört mevsim sorunsuzca kullanılır. Geniş pencereler ile bahçenizde yaptıracağınız kış bahçesi ile kışın bahçenizden mahrum kalmayacaksınız. Kış Bahçesi Özel akşam yemeğinizi, geleneksel sabah kahvaltınızı, misafirlerinizle içeceğiniz öğle çayını veya Türk kahvenizi yudumlayacağınız bir mekân ve huzur bulacağınız ortamlar için idealdir. Kış Bahçesi sistemleri ile yapılan tasarımlar sayesinde bahçenizin çehresi değişecek ve daha modern bir havaya kovuşacaktır. Anlayacağınız kış bahçesi sadece konforu ile değil yaşadığınız mekânları şıklığı ile de güzelleştirecektir.
Villanızın bahçesine, dubleks evinizin çatı katına, yazlığınıza, restorant veya işyerinize, kısacası uygulandığı her yere huzur ve mutluluk katar. Ayrıca panjur sistemi cam içi jalûzi karolaj uygulamaları ile kış bahçenize ayrı estetik katabilirsiniz. Çatı sistemleri ister güneş kontrol özellikli cam ister şıngıl sistemi yapılabilmektedir.

kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi kis bahcesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

• Kış bahçesi kesinlikle su almaz.
• Ses ve ısı izolasyonu sağlar.
• Kullanılan aksamlar paslanmazdır.
• Bina ömrü kadar sağlamdır.
• Çelik konstrüksiyon ihtiva ettiği için depreme karşı dayanıklıdır.
• Her türlü perde uygulanmasına müsaittir.
• Camlar temperli (Camın direnci ve mukavemetinin arttırılması amacıyla cama uygulanan ısıl bir işlemdir. Temperlenmiş cam, normal bir cama göre beş kat daha dayanıklıdır. Ayrıca, kırıldığında çok küçük parçalara ayrıldığından insan hayatı için risk oluşturabilecek durumları ortadan kaldırır.)ve lamine (Cam, iki camın PVB veya EVA film tabakaları kullanılarak ısıl işlem ve vakumlanması neticesinde elde edilen bircam cinsidir. Özellikle güvenlik amaçlı olarak kullanılır. Kırıldığında cam parçaları, bünyesinde bulunan film tabakasından ayrılamadığı için zararsızdır. Hırsızlığa karşı da önemli bir engel oluşturur. Kurşun geçirmez camlar da bu yöntemle yapılmaktadır.)kullanılmakla beraber istenilen özel camlarda kullanılabilir.

kis bahcesi kis bahcesi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

kis bahcesi
Kış Bahçesi